Blog

استاندار یزد با اشاره به اینکه کویر یزد در دسترس ترین کویر کشور به حساب می‌آید، گفت: بزرگترین اکوپارک کویری کشور شهریور امسال توسط شهرداری یزد بهره برداری می‌شود.

بهره‌برداری از فاز اول بزرگترین اکوپارک کویری کشور در یزد

به گزارش جودو وازا در یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مرکزی استان، مهران فاطمی درن جریا بازدید از اکوپارک یزد با اشاره به این‌که کویر یکی از ظرفیت‌ها منحصر به فرد استان یزد است، اظهار کرد: کویر یزد ویژگی متفاوتی نسبت به سایر کویرهای کشور دارد و آن اینکه در دسترس پذیرترین کویر ایران متعلق به استان یزد و به ویژه شهر یزد است.

وی با تاکید بر این‌که همین موضوع جذابیت‌ها و جاذبه های زیادی را ایجاد می‌کند، افزود: پروژه اکوپارک یزد از چندسال قبل آغاز شده اما در یک دوره با توقف همراه بود.

استاندار یزد گفت: به همت شورای اسلامی شهر و شهردار یزد، این پروژه قرار است مجددا فعال شود و تلاش بر این است که تا شهریور ماه فاز اول این پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و هزینه‌های زیرساختی که شهرداری یزد انجام می‌دهد به بهره برداری برسد و از این جذابیت فوق العاده ای که در این مکان وجود دارد به عنوان یک فضای تفریحی و گردشگری به نحو مطلوب استفاده شود.

فاطمی تصریح کرد: امیدوار هستیم با هماهنگی که شکل خواهد گرفت و بازبینی که در طرح این پارک توسط مشاورین متخصص انجام می‌شود، شاهد آن باشیم که بزرگترین اکوپارک کویری کشور در شهر یزد برای استفاده مردم عزیز یزد، شهرستان‌های مجاور سایر نقاط استان به بهره برداری برسد.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید