Blog

بهادری جهرمی گفت: درخواست‌های زیاد خارجی برای حضور در مراسم داشته‌ایم که کمیته اجرایی که مسئولیت آن با معاون اجرایی است، مسئولیت برنامه ریزی مراسم را بر عهده دارد و پس از نهایی شدن برنامه‌ها، به مردم اطلاع‌رسانی می شود.

در اولین جلسه دولت بعد از شهادت رئیسی چه تصمیماتی گرفته شد؟ /آزمون های دانش آموزان برگزار می شود /درخواست های خارجی برای حضور در مراسم تشییع

به گزارش جودو وازا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به برگزاری جلسات هیات دولت در روز گذشته و امروز، اظهار کرد: جلسه روز گذشته هیات دولت که همزمان با تفحص بالگرد سانحه‌دیده بود، برگزار شد و امروز هم جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، وی ادامه داد: محور اصلی صحبت‌های اعضای هیات دولت این بود که باید مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه یابد. رئیس جمهور همواره تاکید داشت که مسیر خدمت که وظیفه ماست نباید هرگز با وقفه‌ای همراه شود. رئیس جمهور تاکید داشت روز تعطیلی برای مردم است و کسی که مسئولیت گرفته است باید مضاعف کار کند لذا نظر اعضای هیات دولت این بود که این مسیر را باید با سرعت مضاعف ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید