Blog

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: رویکرد جهاد خدمت توسط جهادگران و بسیجیان شتابنده در حال اجرا است و به برکت نقش آفرینی بسیجیان و جهادگران امروز خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان و نوجوانان نهادینه شده است.

سردار سلیمانی:   خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان و نوجوانان نهادینه شده است

به گزارش جودو وازا از اراک، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی عصر امروز در آیین تحویل واحدهای مسکونی سیل‌زده روستای آهنگران اظهار داشت: در آستانه عید سعید غدیر خم و به همت مسئولین جهادی و تلاش گر استان مرکزی و گروه‌های جهادی استان امروز شاهد تحویل چند پروژه از واحدهای مسکونی در استان هستیم. وی افزود: سیل سال گذشته در روستای آهنگران آسیب‌های فراوانی به واحدهای مسکونی مردم وارد کرد که مسئولین تلاشگر استان از همان ابتدا کار احداث و بازسازی واحدهای آسیب دیده را در دستور کار گذاشتند که جای تقدیر دارد. رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: امروز شاهد هستیم منازل به بهترین شکل و کیفیت ممکن ساخته شدند و به برکت عید سعید غدیر و آستانه این عید بزرگ تحویل خانواده ها می شوند.  سلیمانی اضافه کرد: همچنین اقداماتی چون کمک های مومنانه، تامین وسایل زندگی و سایر اقدامات حمایتی دیگر به همت مسئولین و گروه های جهادی انجام شده که جای تقدیر دارد. وی بیان کرد: همچنین اقدامات مهم دیگری جهت مسائل عمومی و کلان روستا و منطقه از جمله بازسازی قنوات انجام شده و این اقدامات شایسته تقدیر و تحسین است و به سهم خودمان از همه عوامل از جمله مسئولین استان، بسیجیان و جهادگران تشکر و قدردانی میکنیم. رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور  تأکید کرد: بسیج و فرهنگ بسیجی که به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده قطعا زمینه یک تمدن نوین اسلامی خواهد بود و بسیج یک گفتمان بی نظیر است.

  وی خاطر نشان کرد: رویکرد جهاد خدمت توسط جهادگران و بسیجیان شتابنده در حال اجرا است و به برکت نقش آفرینی بسیجیان و جهادگران امروز خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان و نوجوانان نهادینه شده و دامنه خدمت رسانی در بسیج بسیار وسیع و گسترده است.   بسیج  یک نیروی پایان ناپذیر، کارآمدی توانمند و قدرتمند است  سردار پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در آیین تحویل واحدهای مسکونی سیل زده روستای آهنگران با حضور سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور و استاندار مرکزی اظهار داشـت: بسیج محصول جهاد فی سبیل الله و یک نیروی پایان ناپذیر، کارآمدی توانمند و قدرتمند است که در طی این سال‌ها با نجات بخشی و رفع مشکلات همواره منشا خیرات و برکات فراوان بوده است. فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: به برکت فرهنگ و تفکر بسیجی ملت ایران در برابر قدرت های بزرگ مقتدرانه ایستاده است و بسیج همچون خورشیدی فروزان برای همه منشا خیرات و برکات فراوان است. اجرای ۲۵۰۰ پروژه عمرانی محرومیت زدایی کلان و خرد طی ۵ سال اخیر در استان مرکزی یکی از اقدامات مهم بسیج و سپاه روح الله است 

دیدگاهتان را بنویسید